Başkanın Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği, kurulumundan beri, yönetim kurulu derneğimizi daha ileri götürmek için özveri ile çalışmış ve son yıllarda da artan bir ivme oldukça saygın bir konuma ulaşmıştır. Derneğimiz bünyesindeki bilimsel çalışma grupları tıp alanındaki her hastalık ve araştırma alanında, eğitim tanı ve tedavi standartlarının yükseltilmesinde büyük katkılar sağlayacaktır. Gereksinim duyulan her konuda oluşturulan aktif komisyon ve kurullar, derneğimiz için gereken her çalışmayı özenle sürdürmektedir. Her bir meslektaşımız, ihtiyaç duyulan her durumda derneğimizin yanında olmaktadır. Tıp dünyasında geleceği olan genç meslektaşlarımız, eğitim ve araştırma alanlarında giderek artan oranlarda desteklenmektedir

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği, bilim dünyasına yapabileceği en fazla katkıyı yapmayı, eğitimde en üst düzeye çıkmayı hedeflemektedir. Böyle bir hedefe ulaşmak ise her zaman yaptığımız gibi, büyük bir aile olabilmekle mümkündür.

Destek ve güveninize layık olabilmek en büyük dileğimizdir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ramazan İlyas ÖNER

Uyarı

Sitenin tüm hakları Tıbbı Araştırmalar ve Eğitim Derneği (taeder)’ne aittir. Site içerisinde yer alan bilgilerin kopyalanması ve izinsiz kullanılması yasaktır.

İletişim Detayları

Telefon: +90 537 494 32 14
Email: info@taeder.com.tr
Website: www.taeder.com.tr

Mimarsinan Mah.
Çavuşbaşı Cad. Ethem Sk.
Ayverdi İş Mrk. No: 5/A
Çekmeköy / İstanbul